Kontakt

GRUPA CZTERY
biuro i adres
do korespondencji:
ul. Okrzei 46
84-230 Rumia
tel./fax: 58 671-31-37
e-mail:grupacztery@grupacztery.pl

Aktualności
Ostatnia realizacja:
VW Plichta - Salon Samochodowy z infrastrukturą techniczną

VW Plichta
Lokalizacja: Gdynia Morska 318 - 334
Czas trwania: od 11.2013 - 12.2014
Zakres prac:
♦ salon Samochodowy z infrastrukturą techniczną
Działy:

grupa cztery Właściciel :

Marek Flisikowski

m.flisikowski@grupacztery.pl

grupa cztery Sekretariat i kadry :

Lidia Kasyna

l.kasyna@grupacztery.pl
tel. 601 70 38 69

grupa cztery Dział instalacji sanitarnych

Michał Brusznicki
Kierownik budowy - Szef działu
m.brusznicki@grupacztery.pl
tel. 601 92 95 22

Damian Miller
Kierownik projektu
d.miller@grupacztery.pl
tel. 601 06 62 42


grupa cztery Dział budowlany

Piotr Król
Kierownik budowy
p.krol@grupacztery.pl
tel. 691 44 85 44

Marcin Szoda
Inżynier budowy
m.szoda@grupacztery.pl
tel. 502 12 43 41

grupa cztery Dział realizacji kontraktów

Katarzyna Prokopiuk

Kierownik działu, zaopatrzenie i administracja
k.prokopiuk@grupacztery.pl
tel. 601 054 464

Waldemar Gregorowicz
Zaopatrzenie i magazyn
w.gregorowicz@grupacztery.pl
tel. 603 332 484
wykonanieartproff projektowanie stron internetowych